Usługi ziemne i budowlane Drapała.

Usługi transportowe Słupsk

Usługi transportowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drapała świadczy usługi z zakresu transportu elementów konstrukcyjnych, materiałów sypkich, kontenerów czy innych wymagających przeniesienia obiektów o znacznych gabarytach. W ramach usługi oferujemy również ładunek i rozładunek. Ma to szczególnie znaczenie w przypadku sytuacji, w których firma nie ma możliwości transportowania obiektów ze względu np. na awarię samochodów lub przejściowe trudności.

Współpracujemy jednak nie tylko z firmami, ale również z Klientami indywidualnymi, potrzebującymi realizacji podobnych zleceń jedynie w ramach jednorazowej usługi. Nasze przedsiębiorstwo mieści się w okolicach Słupska i to właśnie z tych terenów mamy najwięcej Klientów, ale chętnie podejmujemy współpracę również z osobami spoza regionu.

Szukasz niezawodnej firmy realizującej usługi transportowe? Skontaktuj się z nami.

Usługi transportowe Słupsk – materiały budowlane

Dysponujemy dwoma samochodami dostosowanymi do profesjonalnego transportu – zarówno materiałów sypkich, jak i większych elementów konstrukcyjnych. Usługi transportowe świadczone przez przedsiębiorstwo Drapała to gwarancja satysfakcji oraz profesjonalnej realizacji zlecenia. Doskonale znamy się na tego rodzaju pracy, korzystamy wyłącznie z niezawodnych pojazdów, których stan techniczny jest nieustannie monitorowany – dzięki czemu jesteśmy zawsze w gotowości. Nawet jeśli spotka Cię nieprzewidziana komplikacja i będziesz potrzebował nagłego transportu, możesz się śmiało z nami skontaktować – wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi transportowe na najwyższym poziomie – skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie.