Usługi ziemne i budowlane Drapała.

Transport i sprzedaż kruszywa

Transport i sprzedaż kruszywa

Kruszywa, piasek Słupsk

W ramach współpracy jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalny transport materiałów sypkich. Poza samym przewozem zajmujemy się również sprzedażą. Kruszywa, piasek i innego rodzaju materiały sypkie oferujemy w konkurencyjnych cenach – jeśli zatem interesują Cię podobne usługi, zdecydowanie zachęcamy do kontaktu. Jako przedsiębiorstwo działające na terenach Słupska najczęściej zajmujemy się dostarczaniem Kruszywa oraz piasku na place budowy czy tereny prac ziemnych wykonywanych właśnie w niewielkiej odległości od miejscowości, lecz chętnie podejmujemy współpracę również z osobami spoza regionu – zarówno w przypadku firm, jak i Klientów indywidualnych.

Szukasz firmy transportującej kruszywa i piasek? Zachęcamy do podjęcia współpracy.

Kruszywa i piasek Słupsk – transport, sprzedaż

W pracach transportowych korzystamy z Mercedesa Actros z naczepą, dzięki czemu nawet największe zamówienia nie stanowią dla nas problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o oczekiwania i potrzeby Klientów, w czym pomaga nam połączenie doświadczenia, wiedzy oraz znajomości branży.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu, gdzie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat usług transportowych oraz sprzedaży kruszywa i piasku.

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa świadczącego tego rodzaju usługi na terenie Słupska lub okolic, zapraszamy do podjęcia współpracy. Skontaktuj się z nami przez telefon lub formularz kontaktowy – podejmiemy się nawet niestandardowych zleceń.